JAK SE U NÁS PRACUJE

JSME AMBICIÓZNÍ A RYCHLE SE ROZVÍJÍME

Udáváme současné trendy v IPTV. Používáme nejnovější technologie, vyvíjíme pro nejrůznější platformy: vlastní set-top boxy, Smart TV, Apple TV, Android TV, mobilní zařízení i web.

Spolupracujeme s téměř 600 poskytovateli internetu v ČR a SK, naši službu internetové televize nabízí také třeba Vodafone. Máme na 100.000 aktivních uživatelů. Jsme parta srdcařů, kteří jsou pro každou legraci. Najdeš u nás petfriendly kancelář, zásoby pamlsků a kafe v kteroukoliv denní dobu.

DEVELOPMENT

Operations

Jsme mozkem služby. Spravujeme 5 data center (Praha, Brno Vsetín), ve kterých vlastníme racky nabité spoustou výkonných linuxových serverů. Najdeš u nás BGP routery se 100 GBit porty CISCO/Huawei/HP propojené do Nixu. Pracujeme s programy jako je Docker, Kubernetes, Ansible nebo Grafana.

Jsme páteří aplikace Sledování – používáme především programy jako GO, MySQL (Galera Cluster), Ansible, zero MQ, Influx, Redis, ETCD a nebo Docker. PHP u nás moc nevyužiješ. 🙂 Vytváříme distribuované systémy s důrazem na vysokou dostupnost a škálovatelnost. Náš software zpracovává velké množství dat a obsluhuje velké množství uživatelů – traffic 100Gb/s.

Backend

Android a iOS

Spolu s ostatními frontendisty jsme rukami naší služby. Tvoříme náš produkt od první jedničky a nuly. Pracujeme na vývoji nejen mobilních aplikací, ale také aplikací pro Android TV a Android set-top boxy. Využíváme programy jako Jenkins, Java, Android Studio a nebo Kotlin.

Spolu s ostatními frontendisty jsme rukami naší služby. Tvoříme náš produkt od první jedničky a nuly. Programujeme v ES6 aplikaci pro Smart TV, klienta pro příjem IPTV vysílání. Používáme styled-components, ContextAPI, HooksAPI, Storybook, Jest, Webpack. Pro řízení práce Jiru a Gitlab.

JavaScript

Web

Jsme takové srdce Sledování – staráme se o API pro naše aplikace, Vyvíjíme především webový frontend a backend pro využívání naší platformy, ale i spoustu dalších projektů jako je eshop, aplikační router, různé prezentační weby, atd. Určitě u nás využiješ znalosti PHP, MySQL, ale i javascriptu. Neuškodí ani znalost frameworku Nette (pokud neznáš, nevadí).

Imunitní systém sledovánítv. Staráme se o zdraví našich produktů. Provádíme manuální i automatické testování nejrůznějších platforem – Smart TV, Apple TV, set-top box, mobilní zařízení i web. Automatické testy si sami píšeme – využíváme k tomu Javu. Zjišťujeme také vytížení RAM a snažíme se bránit memory leak.

Testing

Design

Tvoříme nervový systém našich aplikací. Máme na starosti design a inovace produktu i jednotlivých aplikací. Jsme kreativní, odvážní a neúnavní. Milujeme výzvy. Jsme komunikátoři a snažíme se vidět i za roh. Pracujeme ve Figmě.

OBCHOD A MARKETING

Backoffice

Krevní oběh naší firmy, který nás udržuje v chodu. Staráme se o finance, administrativu a blaho našich parťáků in general. Jsme profesionálové v různých odvětvích a není toho moc, co bychom nezvládli. Našim cílem je vytvořit ve firmě komfortní prostředí bez stresu, podporující kreativitu všech zaměstnanců.

Jsme ušima a občas i hlasem naší firmy. Zajišťujeme komplexní řešení zákaznických požadavků (telefonická i emailová komunikace), které zpracováváme v ticketovacím systému. Podporu zajišťujeme jak v rámci B2B, tak B2C spolupráce. Spravujeme administraci účtů stávajících partnerů a koncových zákazníků.

Podpora

Obchod a marketing

Jsme tváří firmy. Staráme se jak o B2B klienty – poskytovatelé internetu, kteří naši službu nabízejí koncovým klientům, tak o běžné uživatele služby. Chceme, aby služba SledovaniTV byla součástí každé domácnosti. 😉

PŘIJĎ K NÁM NA POHOVOR NEBO SI JEN TAK POKECAT

Kde nás najdete
U vodárny 3032/2a
Brno 61600
Dostaneš se k nám přes oranžovou budovu JIC Intech

Jak se k nám dostat
Autem: zaparkuj před budovou JIC Intech
MHD: autobusem 53, zastávka Technická